MFP NEDİR? - Münferit Fikir Platformu

SON

MFP NEDİR?


Münferit Fikir Platformu (MFP) veya eski adıyla “Münferit Müslümanlar” Temmuz 2018’de kuruldu. Kuruluşu Twitter üzerinden takipleşen ve benzer konuları önemseyen insanların iletişimi sırasında spontane ortaya çıkan bir fikir üzerine gerçekleşti. Eylül 2019 itibariyle 50 kadar değişik yazardan 250'den fazla yazı yayınlandı MFP bloğunda.

MFP blog ve Twitter hesabımızda belirttiğimiz üzere platformumuz “grupların ve cemaatlerin fikirlerinden ziyade; ferdi, bireysel, münferit olan fikir ve görüşlerin sesi olmak isteyen” ve "yazarların değişik konularda, ama özellikle din ve cemaatler konusunda fikirlerini özgürce dile getirebildikleri" bir platform. MFP olarak her türlü konuya açığız, ama genelde gelen ve yayınlanan yazılar İslam ve özellikle Gülen Cemaati’ne dair.


MFP Mart 2019 itibariyle Youtube kanalı üzerinden söyleşiler de yapmaktadır.

MFP blogda yazılan tüm yazılar yazarların şahsi görüşleridir, MFP'nin ve platformdaki diğer yazarların görüşlerini ifade etmez.

Yazılar için seçilen resimler ve vurgular editörlere aittir.

Yorumların hiçbiri için onay durumu yoktur, yaptığınız yorumlar direk yayınlanacaktır. Recaptcha (Google'ın Robot olup olmadığınızın anlamak için size bulmaca sorması) bazı internet tarayıcılarında (Opera vb.) çıkmayabilir. Eğer anonim şekilde yorum yazdıktan sonra Recaptcha çıkmıyorsa yorumunuz gönderilmemiş oluyor. Bu sorun sitemiz kaynaklı bir sorun değil, doğrudan Google blog hizmetleri kaynaklı bir sorundur. Sorunun çözümü için farklı bir tarayıcıdan (Chrome vb.) yorumunuzu göndermeniz gerekmektedir.  

Bloğumuzdaki yazılara yapılan yorumlardan hakaret ve küfür içerenlerini saygılı bir diyalog ortamına zarar verdikleri için siliyoruz.